Aktualizace

 

Novinky / Aktualizace.

 

26/06/2007 V sekci Příručka chovatele přibyl další článek v sekci Nemoci - Trable. Jedna se o další časté zranění se kterým se můžete při chovu varanů a nejen jich setkat.

 

12/12/2006 Přidána PŘÍRUČKA CHOVATELE jako PDF verze. Příručka obsahuje stejné informace, které jsou obsaženy na tomto webu, včetně kompletního seznamu veterinářů a návodu na výrobu terária. Velikost příručky je 12 Mb a stahnout si ji můžete zde.

 

18/09/2006 Doplněno nové submenu Články / Aktuality. V této sekci bych Vám rád zprostředkoval různé informace, zajímavosti a v neposledni řadě informační letáčky. Pro anglicky mluvíci se mi podařilo sehnat vcelku slušnou databázi informativních letáčků v PDF pro některé druhy ještěrek, želv a hadů. V češtině zatím předkládam 2 jeden pro leguána zeleného a druhý pro varana nilského.

 

07/06/2006 Update galerie obrázků. Přidána nová sekce OSTATNÍ, kde se budu snažit prezentovat obrázky zvířat at už to nafocených ve volné přírode nebo při návštěvě zoo či různých prezentací.

 

28/04/2006 Podařilo se mě rozchodit a upravit pro vás z brusu novou konferenci kde budete mít možnost zakládat si svoje vlastní fórum a ptát se na dotazy, ktere vás zajímají. Doufám že se brzo rozjede a že se Vám bude líbit.

 

20/04/2006 Sekce seznámení, byla rozšířena a doplňena o nové informace a obrázky, dále pak v odkazech na výrobu terária jsem přihodil stručný návod na výrobu terária venkovního pro větší ještěry.

 

16/04/2006 Sekce páření, byla rozšířena a doplňena o spoustu nových informací a obrázků , ktere jsem získal a pro vás přeložil z knihy Nile Monitors by Robert J. Faust.

 

12/04/2006 Sekce choroby doplněná o další užitečné informace včetně obrázků. Sekce seznamení doplněná o informace a založená nova stránka pojednávaící podrobněji o výbavě terária.

 

11/04/2006 Předělána sekce o potravě a obecné informace doplněné o další užitečné informace a obrázky. Aktualizováno horní menu které v nasledujících dnech hodlám doplnit o aktualizované stránky.

 

11/03/2006 Update vrchního menu, přidání nové stránky do přírucky chovatele, sekce nemoci. Jedná se o odkaz zranění, kam jsem přidal jeden úraz, který patří k hodně častým a v současné době u mě právě probíhající:-(

 

10/03/2006 Menší update několika stránek a upřesnění některých informací. Brzo bude přidána nová stránka zaměřená na běžná zranění z vlastní zkušenosti. Tím prvním bude stržení drápku a jeho následná léčba vč. fotografii.

 

06/03/2006 Přidání odkazu a stránky MAPA STRÁNEK jako alternatívní menu pro ty kteří mají vypnutý JAVA SCRIPT a tudíž jim nefunguje vrchní menu tak jak má.

 

05/03/2006 Obdržel jsem nabídku od Jany Bulantové působící při Přírodovědecké fakultě UK v Praze, která v následujícím měsíci hodlá vypracovat studii o parazitech zaměřenou exkluzivně na varany.

 

01/03/2006 Přidání stránky TERÁRIUM a KONFERENCE. Na žádost větsiny z Vás budou stránky předělány na českou diakritiku ve které se už budu snažit pokračovat.

 

28/02/2006 Spuštění webu do provozu. V průběhu následujících dnů bude proveden update několika stránek, zejména pak přidání stránky TERÁRIUM a KONFERENCE.

 

 

 

 

© Copyright ROMAN VALENTA 2006 - 2007. All rights reserved.

Publikování nebo šírení obsahu VARANUS NILOTICUS je bez písemného souhlasu majitele zakázáno.
Website Designed by CX WEB - POD Hosted by Easy CGI Optimalizace by PageRank